Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

2020.  W krótkim czasie ogród nabiera kameralnego wyglądu. Byliny zadomowiły się już na dobre, a drzewa i krzewy prezentują się już okazale. 

2019. Aranżacja jest minimalistyczna, nie ma przepychu w ilości roślinności, a pomimo to ogród przez cały sezon zachwyca swoim urokiem. 

lipiec 2017. Kilka miesięcy po realizacji ogród prezentował się niesamowicie, co można zobaczyć na krótkim nagraniu.

maj 2017. Narodziny ogrodu.

Tak wyglądał ogród przed metamorfozą. Mimo pielęgnacji zieleni przez właścicieli nie udało się utrzymać trawnika w dobrej kondycji. Powodem było prawdopodobnie nieodpowiednio przygotowane podłoże, jakie często można zastać tuż po budowie domu. Wzdłuż ogrodzenia zostały nasadzone żywotniki w formie żywopłotu. Wymagały one zasilenia nawozami oraz zapewnienia stałego podlewania.

Gdy tylko powstał projekt (link do projektu), ruszyliśmy do działania! Zaczęliśmy od usunięcia starego trawnika, instalacji automatycznego systemu nawadniającego, montażu siatki na krety oraz przygotowania podłoża pod trawę z rolki. Elementy te są podstawą do stworzenia pięknego trawnika. Natomiast na wytyczonych rabatach mogliśmy przystąpić do wykonania nasadzeń :) 
Pogoda lubi czasem nas zaskoczyć - tuż po zakończeniu prac spadł śnieg (w maju!!). Nie zaszkodziło to na szczęście ani trawnikowi, ani roślinom :) 

Link do relacji video dostępny jest na naszym instagramie - link